2022-2024 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 190 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68056 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 66420мың теңге;
2) шығындар – 68177,5мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -121,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 121,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 121,5 мың теңге.

О бюджете сельского округа Бозколь на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 190.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бозколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68056тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1636тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 66420тысяч тенге;
2) затраты – 68177,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-121,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 121,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 121,5 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 310 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 310 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Бозколь за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Бозколь за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 190 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Бозколь за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 190
Бюджет на 2022 год сельского округа Бозколь

4 375
3 528
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 334
3 528
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 041
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 190 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 400
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 400
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 190 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Бозкөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 310 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12 496
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
3 707
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Бозкөл ауылындағы аяқ су насосына сұйық отын сатып алуға
1 000
4
Бозкөл ауылына 1 дана әмбебап өрт сөндіру прицепін (УПП-3) сатып алуға
3 125
5
Бозкөл ауылы, А. Мамытов көшесіне түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына (2,4 км)
4 464

4 375
3 528
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 334
3 528
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2 041
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 190
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Бозколь за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 400
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 400
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 190
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Бозколь за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 310 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
12 496
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 707
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На приобретение жидкого топлива для водозаборных насосов
1 000
4
На приобретение 1 штука универсального пожарного прицепа (УПП-3) в село Бозколь
3 125
5
На работы по установке светильников ночного освещения по ул. А. Мамытова, село Бозколь (2,4 км)
4 464