2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 192 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75513,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72447,6мың теңге;
2) шығындар – 75576,6мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 63 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 мың теңге.

О бюджете сельского округа Коларык на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 192. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75513,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2329 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 492 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 245 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72447,6 тысяч тенге;
2) затраты – 75576,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 63 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 311 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 311 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Коларык за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Коларык за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№192 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Коларык за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №192
Бюджет на 2022 год сельского округа Коларык

3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 192 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен және Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.09.2022 № 282 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 326
3 364
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 931
3 364
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 395
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 192 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.05.2022 № 235 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 373
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 373
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№192 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 311 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11 192,6
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 175
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне

3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 192
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Кольарык за счет средств республиканского бюджета и за счет гарантированных трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2022 № 282 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
3 326
3 364
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 931
3 364
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 395
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 192
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Коларык за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.05.2022 № 235 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 373
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 373
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №192
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Коларык за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 311 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
11 192,6
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 175
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"

160
3
Ақтан батыр ауылы орталығындағы асфальттанған көшелеріндегі шұқырларды тегістеу жұмыстарына
1 371,5
4
Ақтан батыр ауылы, А.Құнанбаев көшесінде орналасқан КТПН 10/0,4 Ква трансформаторының тозуына байланысты КТПН-250 Ква маркалы 1 дана трансформатор сатып алуға
3 808
5
Жанар-жағар май өнімдеріне бағаның өсуіне сәйкес, аяқ су айдайтын насосқа қосымша қажетті сұйық отын сатып алуға
187
6
"Ақтан батыр ауылдық клубы" МКҚК-на би залына арнайы 6х2 өлшемде айна сатып алуға 300 мың теңге, би залына 2 қатар труба құрылғысын сатып алуға 250 мың теңге, барлығы 550 мың теңге
491,1

160
3
На работы по исправлению выбоин на асфальтовых дорогах центральных улиц села Актан батыр
1 371,5
4
На приобретение трансформатора марки КТПН-250 Ква в связи с износом трансформатора КТПН 10/0, 4 Ква, расположенного по ул. А. Кунанбаева, села Актан батыр
3 808
5
На приобретение необходимого жидкого топлива дополнительно к насосу для перекачки воды в соответствии с ростом цен на горюче-смазочные материалы
187
6
на приобретение зеркала для танцевального зала размером 6х2-300 тыс. тенге, 250 тыс. тенге на приобретение 2-х рядов трубного оборудования для танцевального зала, всего 550 тыс. тенге в ГККП "сельский клуб Актан батыр"
491,1