2022-2024 жылдарға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 197 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғ. Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82426 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200мың теңге;
трансферттер түсімі – 80099мың теңге;
2) шығындар – 82476,5мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 50,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50,5 мың теңге.

О бюджете сельского округа Г.Муратбаева на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 197.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Г. Муратбаев на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82426тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2127тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80099 тысяч тенге;
2) затраты – 82476,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-50,5тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 50,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 50,5тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 317 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ.Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ.Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 317 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Г.Муратбаева за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Г.Муратбаева за счет средств областного бюджета согласно приложению 5.

4. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ.Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 6 – қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Ж.Коланова
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 197 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ғ.Мұратбаев ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить в районном бюджете на 2022 год целевые трансферты бюджету сельского округа Г.Муратбаева за счет средств районного бюджета согласно приложению 6.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря маслихата Казалинского района Ж.Коланова
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 197
Бюджет на 2022 год сельского округа Г.Муратбаева

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 317 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Республикалық бюджетттен берілетін трансферттер есебінен, мың теңге
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 370
3 903
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 089
3 903
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 281
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 197 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ. Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 724
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 724
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 197 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Ғ. Мұратбаев ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 317 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
16 857
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 890
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
108
3
Ғ.Мұратбаев ауылдық мәдениет Үйіне газ желісін тартуға
2 090
4
Орталық саябақ пен Атамекен алаңын абаттандыру жұмыстарына
9 769

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 317 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
За счет трансфертов из республиканского бюджета, тысяч тенге
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
4 370
3 903
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 089
3 903
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 281
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 197
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Г. Муратбаев за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
5 724
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
5 724
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 197
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Г. Муратбаев за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.11.2022 № 317 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
16 857
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 890
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
108
3
На прокладку газопровода к сельскому Дому культуры Г. Муратбаева
2 090
4
На благоустройство Центрального парка и площади Атамекен
9 769