Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №411 "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 69 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 411 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8007 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 914,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 153,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 50 694 мың теңге;
2) шығындар – 54 174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 259,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 259,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года №411 "О бюджете сельского округа Акжар на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 69. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 411 "О бюджете сельского округа Акжар на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8007) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акжар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 914,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 153,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 694 тысяч тенге;
2) затраты – 54 174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 259,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 259,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 259,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" тамыздағы №69
шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы №411
шешіміне 1- қосымша
Ақжар ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 1 259,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "10" августа 2021 года №69
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №411
Бюджет сельского округа Акжар на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

2021 жылғы "10" тамыздағы №69
шешіміне 2-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы №411
шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Ақжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
277,0
1
Қармақшы ауданы Ақжар ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
277,0

от "10" августа 2021 года №69
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №411
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акжар на 2021 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
277,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Акжар Кармакшинского района
277,0