Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 416 "2021-2023 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 тамыздағы № 73 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 416 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8011 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 630,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 899,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 56 716,4 мың теңге;
2) шығындар – 59 411,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -781,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 781,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 416 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 августа 2021 года № 73. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 416 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8011) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кармакшы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 630,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 899,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 716,4 тысяч тенге;
2) затраты – 59 411,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -781,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 781,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 781,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" тамыздағы №73
шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы №416
шешіміне 1-қосымша
Қармақшы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 781,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "10" августа 2021 года №73
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №416
Бюджет сельского округа Кармакшы на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы