Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 94 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8008 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 280 437,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 264 289 мың теңге;
2) шығындар – 284 956,6 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года №409
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 94. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 409 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8008) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 280 437,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 264 289 тысяч тенге;
2) затраты – 284 956,6 тысяч тенге;";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 6-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№94 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№409 шешіміне 1-қосымша
Ақай ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №94
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №409
Бюджет сельского округа Акай на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-4518,9
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
4518,9
7
Қарыздар түсімдері
0
16
Қарыздарды өтеу
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
4518,9
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
4518,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
4518,9
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№94 шешіміне 2-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№409 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
185 730,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 975,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
183 755,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
33 219,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жансүгіров көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
35 027,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жеңіс көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
31 638,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
25 990,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
43 631,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
7 600,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
6 650,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№94 шешіміне 3-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№409 шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
22 196,0
1
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
277,0
2
Ақай ауылдық округіндегі магистральды аяқ су құбырына жаңадан К200-150-400 маркалы насос сатып алуға
933,0
3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
20 416,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу

5. Дефицит (профицит) бюджета
-4518,9
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
4518,9
7
Поступления займов
0
16
Погашение займов
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
4518,9
01
Остатки бюджетных средств
4518,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
4518,9
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №94
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
185 730,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 975,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
183 755,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
33 219,0
Средний ремонт автодорог улицы Жансугирова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
35 027,0
Средний ремонт автодорог улицы Женис в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
31 638,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
25 990,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
43 631,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
7 600,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
6 650,0
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №94
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
22 196,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Акай Кармакшинского района
277,0
2
На приобретение нового насоса марки К200-150-400 к магистральному водопроводу в сельском округе Акай
933,0
3
На софинансирование проекта реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 416,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области

570,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№94 шешіміне 4-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№409 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 943,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
2 943,0

570,0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №94
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет областного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 943,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
2 943,0