Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы №413 "2021-2023 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 98 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 413 "2021-2023 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8003 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 55 950 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 52 721 мың теңге;
2) шығындар – 56 512,4 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 413
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2021 года № 98. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 413 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8003) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 55 950 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 52 721 тысяч тенге;
2) затраты – 56 512,4 тысяч тенге;";

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2, 3-қосымшаларына сәйкес 5, 6-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы Ә. Қошалақов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "26" қарашадағы
№98 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№413 шешіміне 1-қосымша
Дауылкөл ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 5, 6 согласно приложениям 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кармакшинского районного маслихата Ә. Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "26" ноября 2021 года №98
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №413
Бюджет сельского округа Дауылколь на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование