"2021 – 2023 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 9-4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8046 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 220 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 421 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 63 799 мың теңге;
2) шығындар – 67 782,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 70-4 "О бюджете сельского округа Аксу на 2021-2023 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2021 года № 9-4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 70-4 "О бюджете сельского округа Аксу на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8046) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксу на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 220 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 421 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала-0;
поступления трансфертов- 63 799 тысяч тенге;
2) затраты - 67 782,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование-0;
бюджетные кредиты-0;
погашение бюджетных кредитов-0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0;
приобретение финансовых активов-0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета-0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-0;
поступление займов-0;
погашение займов-0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 562,3 мың теңге. ".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 қыркүйектегі
№9-4 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 70-4 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

используемые остатки бюджетных средств - 562,3 тыс. тенге. ".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 24 сентября 2021 года №9-4
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 70-4
Бюджет сельского округа Аксу на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы