2022 – 2024 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округініңбюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 100,3 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 640,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 94 454 мың теңге;
2) шығындар – 98 514,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 414,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -414,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Бухарбай батыр на 2022-2024 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 13-6. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 100,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 640,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 94 454 тысяч тенге;
2) затраты – 98 514,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 414,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -414,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 18.11.2022 № 27-6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы Г.Курманбаева
Жалағаш аудандық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-6 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 414,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 18.11.2022 № 27-6 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жалагашского районного маслихата Курманбаева Г.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 13-6
Бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2022 год