"2021 – 2023 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 9-14 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8075 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 577 287,8 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 574 013,8 мың теңге;
2) шығындар – 577 872,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 70-14 "О бюджете сельского округа Тан на 2021-2023 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2021 года № 9-14. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Тан на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 70-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №8075) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 577 287,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 574 013,8 тысяч тенге;
2) затраты – 577 872,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
515766,8
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2200
057
“Ауыл –Ел бесігі” жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
513566,8
Бюджет тапшылығы (профициті)
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
585
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
585

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
515766,8
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
2200
057
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта “Ауыл –Ел бесігі”
513566,8
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
585
1
Свободные остатки бюджетных средств
585