Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 592 "Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 126 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 592 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8090 нөмірі болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Екпінді ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 45 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 44 197 мың теңге;
2) шығындар – 45 407,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 :
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 316,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 316,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу– 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 592
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 126
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 592 "О бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под 8090) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджете сельского округа Екпинди на 2021-2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующем обьеме:
1) доходы–45 091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов–44 197 тысяч тенге;
2) затраты– 45 407,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты– 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов– 0;
поступления от продаж финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– 316,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 316,4 тысяч тенге;
задолжность по поступлением – 0;
погашение задолжность – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –316,4 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 126 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 592 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Екпінді ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 316,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакций согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года № 126
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 592
Бюджет сельского округа Екпинди на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ