Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 603 "Қыраш ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 137 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 603 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8077 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қыраш ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 022 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 204 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 44 777 мың теңге;
2) шығындар –47 367,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-345,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,5мың теңге
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 603
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 137. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 603 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8077) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 47 022 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 2 204тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 ;
поступления трансфертов– 44 777 тысяч тенге;
2) затраты– 47 367,5тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов– 0;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобритение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -345,5тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета– 345,5тысяч тенге;
задолжность по поступлениям – 0;
погашение задолжность – 0;