Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 606 "Машбек Нәлібаев ауылдық округінің "2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 139 шешімі
Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 606 "Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8128 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 68 417,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1539,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 66 878,2 мың теңге;
2) шығындар – 69 046.7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 629,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 629,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 629,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Машбек Налибаева на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 606
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 10 декабря 2021 года № 139
Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата "О бюджете сельского округа Машбек Налибаева на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 606 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8128) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Машбек Налибаева на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующем объеме:
1) доходы – 68 417,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 539,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 66 878,2 тысяч тенге;
2) затраты – 69 046.7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 629,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 629,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –629,5 тысяч тенге;

7) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару- 0,7 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№139 шешіміне қосымша
Жаңақорған аудандық маслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№606 шешіміне 1-қосымша
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

7) возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов -0,7 тысяч тенге;
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г. Сопбеков
приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 10 декабря 2021 года №139
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 606
Бюджет сельского округа Машбек Налибаев на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ