Қыраш ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қыраш ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –53 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 982 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімдері – 51 669 мың теңге;
2) шығындар – 53 762,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –- 84,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О бюджете сельского округа Кыраш на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 177.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числена 2021 год в следующем объеме:
доходы – 58 878,8тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56 869,8 тысяч тенге;
2) затраты – 58 962,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84,0 тысяч тенге:
поступлениезаймов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –36,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 18.04.2022 № 218 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 44 676 мың теңге.
3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 36,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций за 2022 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 44 676 тысяч тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2022 год утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.

6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 177 шешіміне 4-қосымша
2022-2024 жылдарға арналған ауылдық бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін ұйымдастыру.

6. Финансиравание дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 177
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2022-2024 годы
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 308 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Здравохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь