Талап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 184 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талап ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 76 728,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 75 522,2 мың теңге;
2) шығындар – 76 853,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Талап на 2022-2024 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 184. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующем объеме:
1)доходы – 76 728,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 75 522,2 тысяч тенге;
2) затраты – 76 853,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -125,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 125,1 мың теңге:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 125,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 314 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2022 жылға 41 077 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета – -125,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 125,1 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 125,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 314 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Объем субвенций на 2022 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 41 077 тысяч тенге.

3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ. Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 184 шешіміне 1-қосымша
Талап ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 314 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 184
Бюджет сельского округа Талап на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 314 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы