Жария сервитут белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 тамыздағы № 421 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 17, 69, 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Жаңақорған ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ұсынысы негізінде Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении публичного сервитута
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 4 августа 2021 года № 421
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Кодекса Республики Казахстан "Земельный кодекс Республики Казахстан", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании предложения коммунального государственного учреждения "Отдел земельных отношений Жанакорганского района" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Kurumsak Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай, Жаңақорған ауданының аумағында орналасқан жалпы көлемі 4900,0 гектар жер учаскесіне 2025 жылдың 31 желтоқсанына дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Kurumsak Minerals" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Қазақстан Республикасының заң талаптарын сақтасын және операция аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді қалпына келтіруді жүргізсін.

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Kurumsak Minerals" сроком до 31 декабря 2025 года для проведения операций по разведке полезных ископаемых без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, на земельный участок общей площадью 4900,0 гектар, расположенный на территории Жанакорганского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Kurumsak Minerals" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан и проводить рекультивацию нарушенных земель после завершения операции.

3. "Жаңақорған ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің тиісті сала орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рүстемов
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 4 тамыздағы №421
қаулысына қосымша
Жер пайдаланушылар атауы
Кадастрлік нөмірі
1
"Асылхан" ШҚ

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений Жанакорганского района" обеспечить принятие других мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района соответствующей отрасли.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рүстемов
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от 4 августа 2021 года №421
Наименование землепользователей
Кадастровый номер
1
КХ "Асылхан"