"Сәкен Сейфуллин ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 480 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 64 шешімі
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қыркүйектегі № 64 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сәкен Сейфуллин ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 480 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8064 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілрінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сәкен Сейфуллин ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін;
1) кірістер – 56398,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2551,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53808 мың теңге;
2) шығындар – 57645,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1247,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1247,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 467,4 мың теңге;

Решение Сырдарьинского районного маслихата от 28 сентября 2021 года №64 О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 480 "О бюджете сельского округа Сакен Сейфуллина на 2021-2023 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 сентября 2021 года № 64. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 480 "О бюджете сельского округа Сакен Сейфуллина на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8064, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сакен Сейфуллина на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56398,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2551,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53808 тысяч тенге;
2) затраты – 57645,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1247,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1247,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 467,4 тысяч тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1714,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін уақытша атқарушы Д.Ералиев
Сырдария аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 қыркүйектегі
№64 шешіміне қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2020 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 480 шешіміне 1 - қосымша
Сәкен Сейфуллин ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1714,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно исполняющий обязанности секретаря районного маслихата Д.Ералиев
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 28 сентября 2021 года №64
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 31 декабря 2020 года №480
Бюджет сельского округа Сакен Сейфуллина на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование