Бестам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/6 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бестам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166677 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2069 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 164608 мың теңге;
2) шығындар – 168671 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1994 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1994 мың тенге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1994 мың теңге.

О бюджете сельского округа Бестам на 2022-2024 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 18/6. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бестам на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 166677 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2069 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 164608 тысяч тенге;
2) затраты – 168671 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1994 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1994 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 27.10.2022 № 30/6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен Бестам ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 38685 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихатының хатшысы Т. Жағыпбаров
Шиелі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 18/6 шешіміне қосымша
Бестам ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27.10.2022 № 30/6 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Установить объем бюджетных субвенций, передваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Бестам на 2022 год в сумме 38685 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Шиелийкого районного маслихата Т. Жагыпбаров
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
№ 18/6 от 30 декабря 2022 года
Бюджет сельского округа Бестам на 2022 год