Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 2/18 "2021 - 2023 жылдарға арналған Сыңғырлау ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қазандағы № 12/113 шешімі
Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021 – 2023 жылдарға арналған Сыңғырлау ауылының бюджеті туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қаңтардағы № 2/18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4446 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Сыңғырлау ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 928,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 615,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 20 309,7 мың теңге;
2) шығындар – 22 230,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 301,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 301,3 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 301,3 мың теңге.";
2 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/18 "О бюджете села Сынгырлау на 2021 – 2023 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 октября 2021 года № 12/113
Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 26 января 2021 года № 2/18 "О бюджете села Сынгырлау на 2021– 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4446) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить бюджет села Сынгырлау на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 928,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 615,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 20 309,7,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 230,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге:
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 301,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 301,3 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 301,3 тысяча тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции следующего содержания:

"2. Аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Сыңғырлау ауылының бюджетіне 20 309,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы Қ.Мансуров
Бейнеу аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қазандағы
№ 12/113 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының

"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджет села Сынгырлау на 2021 год выделена субвенция в сумме 20 309,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата К.Мансуров
Приложение
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 26 октября 2021 года
№ 12/113
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного