Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 6/48 шешімі
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық маслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4452 болып тіркелген) келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 593 147,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 85 533,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 212,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 507 402,7 мың теңге;
2) шығындар – 660 011,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 66 863,5 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 863,5 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 863,5 теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 500 750,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 70 265,5 мың теңге;
Жыңғылды ауылы –37 843,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі–50 910,9 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 43 741,1 мың теңге;
Қызан ауылы –37 494,7 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 40 319,2 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 44 244,9 мың теңге;
Жармыш ауылы –37 211,7 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 28 337,9 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 50 595,9 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 30 224,5 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 29 561,3 мың теңге.";
Келесідей мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнение в решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля 2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 19 июля 2021 года № 6/48
Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4452 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 593 147,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 85533,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 212,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 507 402,7 тысячи тенге;
2) затраты – 660 011,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 66 863,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –66 863,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 863,5 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2.Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 500 750,7 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 70 265,6 тысяч тенге;
села Жынгылды – 37 843,0 тысячи тенге;
сельского округа Сайотес – 50 910,9 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 43 741,1 тысяча тенге;
села Кызан – 37 494,7 тысячи тенге;
сельского округа Актобе – 40 319,2 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 44244,9 тысячи тенге;
села Жармыш – 37211,7 тысяч тенге;
села Акшымырау – 28 337,9 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 50595,9 тысяч тенге;
сельского округа Шебир – 30 224,5 тысячи тенге;
сельского округа Отпан – 29 561,3 тысяча тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:

"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 3 388,0 мың теңге сомасында Ұлттық қолдан ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Жыңғылды ауылы– 180,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 472,0 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі –168,0 мың теңге;
Қызан ауылы –764,0 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі– 340,0 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі– 304,0 мың теңге;
Жармыш ауылы–500,0 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 660,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық Мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Б.Құсымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
А.Қызылғұлов
Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі басшысының
міндетін атқарушы
19 шілде 2021 жыл
Маңғыстау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 шілде

"3. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделены целевые текущие трансферты из Национального фонда в сумме 3388,0 тысячи тенге, в том числе:
села Жынгылды – 180,0 тысяч тенге;
сельского округа Сайотес – 472,0 тысячи тенге;
сельского округа Тущыкудук – 168,0 тысячи тенге;
села Кызан – 764,0 тысяч тенге;
сельского округа Актобе – 340,0 тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 304,0 тысяча тенге;
села Жармыш – 500,0 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 660,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Мангистауского районного маслихата Б.Кусумбаев
СОГЛАСОВАНО
А.Кзылгулов
Исполняющий обязанности
начальника отдела экономики
и финансов Мангистауского района
19 июля 2021 г
Приложение 1
крешению Мангистауского районного
маслихатаот "19" июля 2021года