Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 8/65 шешімі
Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Маңғыстау аудандық маслихатының 2021 жылғы 2 ақпандағы № 2/10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4452 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 және 36 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 602 651,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 85 533,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 212,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 516 906,7 мың теңге;
2) шығындар – 669 515,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 66 863,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 863,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 863,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне 510 254,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Шетпе ауылы – 71 228,6 мың теңге;
Жыңғылды ауылы – 38 203,0 мың теңге;
Сайөтес ауылдық округі – 51 870,9 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі – 43 501,1 мың теңге;
Қызан ауылы – 36 854,7 мың теңге;
Ақтөбе ауылдық округі – 40 679,2 мың теңге;
Шайыр ауылдық округі – 50 604,9 мың теңге;
Жармыш ауылы – 37 571,7 мың теңге;
Ақшымырау ауылы – 28 697,9 мың теңге;
Онды ауылдық округі – 50 536,9 мың теңге;
Шебір ауылдық округі – 30 584,5 мың теңге;
Отпан ауылдық округі – 29 921,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля 2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 29 октября 2021 года № 8/65
Мангистаускийрайонный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 2 февраля 2021 года № 2/10 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4452) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 602 651,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 85533,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 212,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 516 906,7 тысячи тенге;
2) затраты – 669 515,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 66 863,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –66 863,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 863,5 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2.Учесть, что из районного бюджета на 2021 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 510 254,7 тысяч тенге, в том числе:
села Шетпе – 71 228,6 тысяч тенге;
села Жынгылды – 38 203,0 тысячи тенге;
сельского округа Сайотес – 51 870,9 тысяч тенге;
сельского округа Тущыкудук – 43 501,1 тысяча тенге;
села Кызан – 36 854,7 тысячи тенге;
сельского округа Актобе – 40 679,2тысяч тенге;
сельского округа Шайыр – 50 604,9 тысячи тенге;
села Жармыш – 37 571,7 тысяч тенге;
села Акшымырау – 28 697,9 тысяч тенге;
сельского округа Онды – 50 536,9 тысяч тенге;
сельского округа Шебир – 30 584,5 тысячи тенге;
сельского округа Отпан – 29 921,3 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.