Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 364 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2021 жылғы 22 қыркүйектегі № 60 шешімі
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9692 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14793,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1025,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13768,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9983,0 мың теңге;
2) шығындар – 14815,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Аңғар ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3785,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19818,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 73,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17136,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 11955,0 мың теңге;
2) шығындар – 20422,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -604,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604,6 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Восточный ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5181,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 364 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 сентября 2021 года № 60
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9692) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14793,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1025,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13768,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9983,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14815,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 22,9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Ангарское города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3785,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19818,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2609,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17136,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 11955,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20422,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -604,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 604,6 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете села Восточное города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5181,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:

"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17342,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16904,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13085,0 мың теңге;
2) шығындар – 17344,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2,2 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2,2 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Екідің ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3819,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13891,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 211,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12802,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9668,0 мың теңге;
2) шығындар – 13899,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3134,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Арқалық қаласы Жаңақала ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17758,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17243,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 13193,0 мың теңге;
2) шығындар – 17797,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17342,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16904,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13085,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17344,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2,2 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 2,2 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете села Екидин города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3819,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13891,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 211,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12802,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9668,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13899,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 8,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджете села Жалгызтал города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3134,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Жанакала города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17758,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17243,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 13193,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17797,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Жаңақала ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4050,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Арқалық қаласы Көктау ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14008,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 272,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13736,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10833,0 мың теңге;
2) шығындар – 14013,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Көктау ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 2903,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Арқалық қаласы Үштөбе ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18736,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1071,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17665,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 12013,0 мың теңге;
2) шығындар – 18762,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -26,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 26,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Үштөбе ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 5652,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Арқалық қаласы Фурманов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -39,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 39,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в бюджете села Жанакала города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 4050,0 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Коктау города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14008,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 272,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13736,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10833,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14013,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 5,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в бюджете села Коктау города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 2903,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Уштобе города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18736,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1071,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17665,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12013,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18762,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -26,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 26,0 тысяч тенге.";
пункт 13-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"13-1. Учесть, что в бюджете села Уштобе города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 5652,0 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Фурманово города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 22099,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20722,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 14497,0 мың теңге;
2) шығындар – 22248,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 149,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Фурманов ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 6225,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Арқалық қаласы Целинный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26, 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14550,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 654,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13896,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10366,0 мың теңге;
2) шығындар – 14562,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12,7 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Целинный ауылының бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3530,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29, 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25724,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3266,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 441,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22017,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 15063,0 мың теңге;
2) шығындар – 26022,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -298,4 мың теңге;

1) доходы – 22099,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1282,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20722,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 14497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22248,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 149,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Фурманово города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 6225,0 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет села Целинный города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14550,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 654,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13896,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10366,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14562,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12,7 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 12,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Учесть, что в бюджете села Целинный города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3530,0 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25724,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3266,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 441,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22017,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 15063,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26022,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -298,4 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298,4 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 298,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Ашутасты ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 6954,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18770,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 595,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18175,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10840,0 мың теңге;
2) шығындар – 18932,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 7335,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15989,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2678,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13311,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 9876,0 мың теңге;
2) шығындар – 16066,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
"23-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Молодежный ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 3435,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38, 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 298,4 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 298,4 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть, что в бюджете Ашутастинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 6954,0 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18770,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 595,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18175,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10840,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18932,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 162,9 тысяч тенге.";
пункт 21-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"21-1. Учесть, что в бюджете Каиндинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 7335,0 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15989,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2678,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13311,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 9876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16066,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 77,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. Учесть, что в бюджете Молодежного сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 3435,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 30490,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5514,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24976,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 16195,0 мың теңге;
2) шығындар – 31951,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1461,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1461,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1461,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 25-1-тармақпен толықтырылсын:
"25-1. 2021 жылға арналған Арқалық қаласы Родина ауылдық округінің бюджетінде Арқалық қаласының бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 8781,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы – 30490,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5514,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24976,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 16195,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31951,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1461,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1461,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1461,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 25-1 следующего содержания:
"25-1. Учесть, что в бюджете Родинского сельского округа города Аркалыка на 2021 год предусмотрен объем целевых текущих трансфертов из бюджета города Аркалыка в сумме 8781,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.