Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 469 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор аулының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2021 жылғы 14 қазандағы № 75 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 469 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9710 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170960,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 155310,0 мың теңге;
2) шығындар – 173630,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2670,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2670,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 469 "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 14 октября 2021 года № 75
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 469 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9710) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 170960,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 155310,0 тысяч тенге;
2) затраты – 173630,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2670,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2670,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.