Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 64 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7 тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 253027,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11730,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 241297,4 мың теңге;
2) шығындар – 258268,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5241,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5241,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандык бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 25788,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247533,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 243113,1 мың теңге;
2) шығындар – 253800,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6267,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6267,8 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 28393,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 30 декабря 2021 года № 64.
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 253027,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11730,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 241297,4 тысяч тенге;
2) затраты – 258268,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5241,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5241,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25788,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 247533,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4420,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 243113,1 тысяча тенге;
2) затраты – 253800,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6267,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6267,8 тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 28393,0 тысяч тенге.

5. Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52433,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3261,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 49172,8 мың теңге;
2) шығындар – 53332,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 898,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 898,3 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Большая Чураковка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 33537,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21028,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1319,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19709,0 мың теңге;
2) шығындар – 22813,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1785,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1785,7 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Димитров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15648,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24213,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2689,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52433,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3261,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49172,8 тысяч тенге;
2) затраты – 53332,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -898,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 898,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Большечураковского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 33537,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21028,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1319,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступлениям трансфертов – 19709,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22813,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1785,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1785,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Димитровского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15648,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24213,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2689,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 21524,0 мың теңге;
2) шығындар – 25638,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1425,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1425,7 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 19768,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округтің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24108,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1205,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22903,0 мың теңге;
2) шығындар – 24262,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 154,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Омар Шипин атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21828,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25618,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23478,0 мың теңге;
2) шығындар – 26219,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 601,2 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 21524,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25638,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1425,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1425,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Ильяса Омарова на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19768,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24108,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1205,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22903,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24262,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Омара Шипина на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21828,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Красный Кордон Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25618,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2140,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23478,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26219,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -601,2 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 601,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Красный Кордон ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 20874,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Алтынсарин ауданы Новоалексеев ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22882,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22037,0 мың теңге;
2) шығындар – 23145,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -263,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 263,7 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022 жылға арналған Новоалексеев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 16360,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Алтынсарин ауданы Свердловка ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25589,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24516,0 мың теңге;
2) шығындар – 25963,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 601,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете села Красный Кордон на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 20874,0 тысячи тенге.
15. Утвердить бюджет села Новоалексеевка Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22882,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 845,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22037,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23145,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -263,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 263,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Учесть, что в бюджете села Новоалексеевка на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 16360,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Свердловка Алтынсаринского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25589,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1073,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24516,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25963,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 374,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,3 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 17.10.2022 № 125 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Свердловка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 19663,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – - 374,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.10.2022 № 125 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть, что в бюджете села Свердловка на 2022 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 19663,0 тысяч тенге.