Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2021 жылғы 22 қарашадағы № 82 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 427 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9694 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 148,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 423,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 55 264,0 мың теңге;
2) шығындар - 77 958,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 810,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 810,5 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Амантоғай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 707,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 984,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 723,3 мың теңге;
2) шығындар – 34 688,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 981,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 981,0 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ақсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 427 "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 22 ноября 2021 года № 82
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О бюджетах села, сельских округов Амангельдинского района на 2021 - 2023 годы" от 5 января 2021 года № 427 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9694) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 148,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 461,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 423,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 55 264,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77 958,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 810,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 810,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Амантогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 707,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 984,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 723,3 тысяч тенге;
2) затраты – 34 688,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 981,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 981,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Аксай на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25 және 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
Мәслихатың
2021 жылғы 22 қарашадағы
№ 82 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 16, 19, 22, 25 и 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 ноября 2021 года
№ 82
Приложение 1
к решению маслихата