Мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 467 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 81 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 467 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9706 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 602 143,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 105 685,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 451,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 493 007,8 мың теңге;
2) шығындар – 636 660,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 516,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 516,8 мың теңге.";
6-тармақтың 7) тармақшасы алынып тасталсын;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) қаланы мерекелерге безендіру;
10) Жітіқара қаласы, В.И.Ленина көшесі, 108/1-құрылыс мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимаратты техникалық тексеру;
11) ғимараттың бір бөлігін беру бойынша құжаттарды ресімдеу қызметі;
12) Жітіқара қаласының көшелерін жарықтандыру;
13) Жітіқара қаласы Зинатулла Зулхаиров көшесі бойындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
14) Жітіқара қаласы Дружба шағын ауданындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу;
15) Жітіқара қаласының орталық саябағы аумағындағы көлді толтыру жөніндегі қызметтер;
16) 11 шағын ауданда № 4, 5, 6, 8 үйлердің ауласындағы автокөлік орын тұрағын ағымдағы жөндеу;
17) № 10 дүкенінен Хажыкея Жакупова көшесіне дейінгі шекарада 4 шағын ауданда № 29, 30, 33, 35, 36 үйлердің бойындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
18) Ахмета Байтурсинова көшесіне шығумен 7 шағын ауданда № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 үйлердің бойындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 5 января 2021 года № 467 "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 ноября 2021 года № 81. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 467 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9706) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 602 143,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 105 685,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 451,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 493 007,8 тысяч тенге;
2) затраты – 636 660,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 516,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 516,8 тысяч тенге.";
подпункт 7) пункта 6 исключить;
пункт 6 дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33) следующего содержания:
"9) оформление города к праздникам;
10) техническое обследование административного здания расположенного по адресу: город Житикара, улица В.И.Ленина, строение 108/1;
11) услуга по оформлению документов по передаче части здания;
12) освещение улиц города Житикары;
13) текущий ремонт уличного освещения по улице Зинатуллы Зулхаирова города Житикары;
14) текущий ремонт уличного освещения в микрорайоне Дружба города Житикары;
15) услуги по заполнению озера на территории центрального сквера города Житикары;
16) текущий ремонт автомобильной парковки в 11 микрорайоне двор домов № 4, 5, 6, 8;
17) текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне вдоль домов № 29, 30, 33, 35, 36, в границах от магазина № 10 до улицы Хажыкея Жакупова;
18) текущий ремонт внутриквартального проезда в 7 микрорайоне вдоль домов № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 с выездами на улицу Ахмета Байтурсинова;

19) Шокана Уалиханова көшесіне шығумен 11 шағын ауданда № 27, 28, 29, 30 үйлердің ауласындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
20) Оксана дүкенінен 11 шағын ауданның № 5 үйіне дейінгі кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
21) кварталішілік өткелдерді ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптау;
22) кварталішілік өткелдерді ағымдағы жөндеу бойынша жұмыстарды жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау;
23) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізу;
24) Жітіқара қаласы, Досқали Асымбаев көшесі, 51 мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимарат үшін, мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін (бейімдену) пандустарды орнату жөніндегі жұмыстар;
25) автокөліктерге арналған іргелес орын тұрақтарымен Ибрая Алтынсарина көшесінен "Дружба-97" ЖШС-қа дейін 11-шағын аудандағы кварталішілік өткелге тротуар салу жөніндегі жұмыстар;
26) Жітіқара қаласының аумағында Тәуелсіздік аллеясын орнату жөніндегі жұмыстар;
27) арт-объектісін дайындау және орнату жөніндегі жұмыстар;
28) Жітіқара қаласының көшелерін қысқы ұстау;
29) жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу;
30) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жою, полигонда жинау және сақтау;
31) Жітіқара қаласында автомобиль жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
32) Жібек жолы көшесіне шығумен 11 шағын ауданда № 4, 5, 6, 8 үйлердің ауласындағы кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеу;
33) шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктемені төмендетуге байланысты шығындарды өтеу.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аққарға ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 259,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 415,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 844,9 мың теңге;
2) шығындар – 15 438,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -179,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 179,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2021 жылға арналған Аққарға ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;

19) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 27, 28, 29, 30 с выездом на улицу Шокана Уалиханова;
20) текущий ремонт внутриквартального проезда от магазина Оксана до дома № 5, 11 микрорайона;
21) экспертиза качества работ и материалов по текущему ремонту внутриквартальных проездов;
22) технический надзор при проведении работ по текущему ремонту внутриквартальных проездов;
23) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
24) работы по установке пандусов для людей с ограниченными возможностями (адаптация), для административного здания, расположенного по адресу: город Житикара, улица Доскали Асымбаева, 51;
25) работы по укладке тротуара внутриквартального проезда в 11 микрорайоне от улицы Ибрая Алтынсарина до ТОО "Дружба-97" с прилегающими парковками для автомобилей;
26) работы по устройству аллеи Независимости на территории города Житикары;
27) работы по изготовлению и установке арт-объекта;
28) зимнее содержание улиц города Житикары;
29) содержание мест захоронений и погребение безродных;
30) ликвидация несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
31) разработка технической документации на средний ремонт автомобильных дорог в городе Житикара;
32) текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 4, 5, 6, 8 с выездом на улицу Жибек жолы;
33) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Аккарга на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 259,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 415,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 844,9 тысячи тенге;
2) затраты – 15 438,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -179,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 179,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджете села Аккарга на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;

2) Аққарға ауылының көшелерін жарықтандыруға.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Забелов ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 543,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 182,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 361,2 мың теңге;
2) шығындар – 112 319,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776,0 мың теңге.";
15-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15-1. 2021 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) "Адалдық аланы" тұжырымдамасының бірыңғай брендбугін пайдалана отырып, "open spaсe" қағидаты бойынша сервистік әкімдіктер ашу шеңберінде қызметтік үй-жайларға ағымдағы жөндеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
3) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруға;
4) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
5) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Милютин ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 116,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 898,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 218,3 мың теңге;
2) шығындар – 17 804,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -688,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 688,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. 2021 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;

2) освещение улиц села Аккарга.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Забеловка на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 111 543,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 182,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 361,2 тысяча тенге;
2) затраты – 112 319,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776,0 тысяч тенге.";
пункт 15-1 изложить в новой редакции:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт служебных помещений, в рамках открытия сервисных акиматов по принципу "open space", с использованием единого брендбука концепции "Адалдық алаңы";
2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
3) освещение улиц села Забеловка;
4) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
5) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Забеловка.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Милютинка на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 116,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 898,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 218,3 тысяч тенге;
2) затраты – 17 804,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -688,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 688,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;

2) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Пригородный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 334,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 465,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 86,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 109 783,9 мың теңге;
2) шығындар – 113 974,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 640,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 640,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 23-1, 23-2-тармақтармен толықтырылсын:
"23-1. 2021 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде 2021-2022 жылдарға арналған "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, Пригородный ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан және облыстық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
23-2. 2021 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) кентішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге;
4) Пригородный ауылын абаттандыруға.";
24-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. Приречный ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 927,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 128,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 890,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -963,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 963,2 мың теңге.";

2) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Милютинка.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет села Пригородное на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 112 334,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 465,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 86,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 109 783,9 тысячи тенге;
2) затраты – 113 974,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 640,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 640,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 23-1, 23-2 следующего содержания:
"23-1. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты, полученные из Национального фонда Республики Казахстан и областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" на 2021-2022 годы, по среднему ремонту внутрипоселковых дорог села Пригородное.
23-2. Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) разработку технической документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог;
4) благоустройство села Пригородное.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Утвердить бюджет села Приречное на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 927,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 799,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 128,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 890,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -963,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 963,2 тысячи тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 27-1-тармақпен толықтырылсын:
"27-1. 2021 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруға;
3) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге;
4) Приречный ауылының жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге.";
28-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Степной ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 973,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 971,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 002,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 135,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 31-1-тармақпен толықтырылсын:
"31-1. 2021 жылға арналған Степной ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге.";
32-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Чайковский ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 452,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 764,7 мың теңге;
2) шығындар – 17 837,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -385,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 385,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 35-1-тармақпен толықтырылсын:
"35-1. 2021 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

дополнить указанное решение пунктом 27-1 следующего содержания:
"27-1. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) освещение улиц села Приречное;
3) текущий ремонт уличного освещения по улицам села Приречное;
4) разработку технической документации на средний ремонт дорог села Приречное.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Утвердить бюджет села Степное на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 973,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 971,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 002,6 тысячи тенге;
2) затраты – 16 135,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 31-1 следующего содержания:
"31-1. Учесть, что в бюджете села Степное на 2021 год предусмотрен целевой трансферт из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Утвердить бюджет села Чайковское на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 452,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 688,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 764,7 тысячи тенге;
2) затраты – 17 837,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 35-1 следующего содержания:
"35-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:

1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге;
4) Чайковский ауылының көшелерін қысқы ұстауға.";
36-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. Ырсай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 224,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 988,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 236,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 652,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 39-1-тармақпен толықтырылсын:
"39-1. 2021 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
3) Ырсай ауылын абаттандыруға;
4) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.";
40-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. Большевик ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 514,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 656,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 855,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 298,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -784,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 784,0 мың теңге.";
43-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"43-1. 2021 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің Қосақан ауылының су құбырына ағымдағы жөндеуге;

1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) возмещение прочих текущих расходов;
4) зимнее содержание улиц села Чайковское.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Утвердить бюджет села Ырсай на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 18 224,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 988,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 236,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 652,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 39-1 следующего содержания:
"39-1. Учесть, что в бюджете села Ырсай на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
3) благоустройство села Ырсай;
4) возмещение прочих текущих расходов.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 36 514,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 656,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 855,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37 298,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -784,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 784,0 тысячи тенге.";
пункт 43-1 изложить в новой редакции:
"43-1. Учесть, что в бюджете Большевистского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт водопровода села Кусакан Большевистского сельского округа Житикаринского района;

2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
3) рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға, полигонда жинауға және сақтауға;
4) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.";
44-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. Мүктікөл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 683,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 687,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 996,7 мың теңге;
2) шығындар – 23 274,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -591,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591,0 мың теңге.";
47-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"47-1. 2021 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен алынған ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімі аппаратының штаттан тыс қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеуге;
2) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге.";
48-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. Тоқтаров ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 083,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 004,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 079,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 553,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 51-1-тармақпен толықтырылсын:
"51-1. 2021 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне жаңа ақы төлеуді енгізуге;
2) өзге де ағымдағы шығыстарды өтеуге.";

2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
3) ликвидацию несанкционированных свалок, складирование и хранение на полигоне;
4) возмещение прочих текущих расходов.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22 683,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 687,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 996,7 тысяч тенге;
2) затраты – 23 274,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -591,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591,0 тысяча тенге.";
пункт 47-1 изложить в новой редакции:
"47-1. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты, полученные из районного бюджета, в том числе на:
1) оплату труда внештатных работников аппарата акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района;
2) внедрение новой оплаты труда государственных служащих.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 083,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 004,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 079,6 тысяч тенге;
2) затраты – 16 553,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 470,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 51-1 следующего содержания:
"51-1. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение новой оплаты труда государственных служащих;
2) возмещение прочих текущих расходов.";