"Rio Tinto Exploration Kazakhstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелеріне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 86 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабына, 71-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 831-EL қатты пайдалы қазбаларды барлау лицензиясының негізінде Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Rio Tinto Exploration Kazakhstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Қостанай облысы, Қамысты ауданы, Арқа ауылында (елді мекеннің шегінен тыс) орналасқан, алаңы 6926,8816 гектар жер учаскелеріне 2026 жылдың 23 қыркүйекке дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін және шектеулі мақсатты пайдалану құқығы берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Ғ. Бекмұхамедов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Rio Tinto Exploration Kazakhstan"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 16 июня 2021 года № 86
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твҰрдых полезных ископаемых № 831-EL от 23 сентября 2020 года, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Rio Tinto Exploration Kazakhstan" публичный сервитут сроком до 23 сентября 2026 года и предоставить право ограниченного целевого использования земельных участков площадью 6926,8816 гектара, расположенных на территории Костанайской области, Камыстинского района, села Арка (за пределами черты населенного пункта).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со его подписания.
Аким района Г. Бекмухамедов