Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 92 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айдарлы ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 528,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 768,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 429,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 901,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 901,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.04.2022 № 114 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 340,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Жалғысқан ауылының 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 348,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 743,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 605,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 155,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 807,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 2 807,4 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Жалғысқан ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 980,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 декабря 2021 года № 92.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 528,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 760,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов –18 768,0 тысяч тенге;
2) затраты –25 429,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1901,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 901,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.04.2022 № 114 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Айдарлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 340,0 тысячи тенге.
3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –22 348,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –1 743,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов –20 605,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 155,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 807,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 807,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете села Жалгыскан предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19 980,0 тысяч тенге.

5. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 256,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 548,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 708,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 903,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 647,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 647,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 074,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ильичев ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 215,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 705,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 263,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 48,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.04.2022 № 114 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Ильичев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 104,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қарамырза ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 968,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;

5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 256,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 548,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 22 708,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 903,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 647,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2647,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 22 074,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 215,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 510,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 705,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 263,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 48,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.04.2022 № 114 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Ильичевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 24 104,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 968,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 17 072,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 708,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -740,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 740,5 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 171 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Қарамырза ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 060,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 254 229,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 544,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 374,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 374,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 230 311,2 мың теңге;
2) шығындар – 259 113,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 884,1 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 884,1 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 73 028,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Қойбағар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 897,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 811,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 420,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 666,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 269,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 372,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 372,0 мың теңге.

поступлениям трансфертов – 17 072,0 тысяч тенге;
2) затраты –20 708,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 740,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 740,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.09.2022 № 171 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете Карамырзинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 13 060,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 254 229,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 544,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 374,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 230 311,2 тысячи тенге;
2) затраты – 259 113,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 884,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 884,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 73 028,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 897,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 811,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 420,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 25 666,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 269,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 372,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 372,0 тысяч тенге.

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Қойбағар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 261,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Люблин ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 122,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 899,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 223,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 175,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 053,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1053,4 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022 жылға арналған Люблин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 056,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Новопавлов ауылы әкімінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 780,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 733,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша –26 042,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 146,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 366,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 366,6 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Новопавлов ауылы әкімінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Октябрь ауылдық округінің 2022 -2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете Койбагарского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 25 261,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Люблинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 122,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 899,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 21 223,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 175,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 053,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 053,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Учесть, что в бюджете Люблинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 21 056,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новопавловка на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 780,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 733,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 26 042,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 146,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 366,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 366,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть, что в бюджете села Новопавловка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 550,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 557,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 557,7 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 08.12.2022 № 180 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылға арналған Шолақашы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 981,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Черняев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 37, 38 және 39 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 141,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша –1 549,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 592,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 008,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 867,8 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 557,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 557,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 08.12.2022 № 180 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Учесть, что в бюджете Челгашинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 981,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Черняевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 141,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 549,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 592,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 008,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 867,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 867,8 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 29.09.2022 № 171 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2022 жылға арналған Черняев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 959,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қажиев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –867,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 29.09.2022 № 171 (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Учесть, что в бюджете Черняевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 23 959,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение 1
к решению маслихата