Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 401 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 60 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қантардағы № 401, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9707 болып тіркелген, шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 762,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 221,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 541,3 мың теңге;
2) шығындар – 141 474,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 712,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 712,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 712,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 342,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 796,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 546,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 803,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 461,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 461,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 401 "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 сентября 2021 года № 60. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 401, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9707, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 762,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 221,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 541,3 тысяч тенге;
2) затраты – 141 474,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 712,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 712,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 712,2 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 342,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 796,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 546,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 803,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 461,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 461,6 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 461,6 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 357,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 753,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 604,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 704,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 347,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 347,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 804,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 344,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 460,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 502,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге – оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 698,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 698,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 698,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Сарыкөл ауданының Комсомол ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 882,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

приложение 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 357,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 753,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 604,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 704,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 347,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 347,1 тысяч тенге.";
приложение 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 804,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 344,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 460,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 502,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 698,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 698,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 698,2 тысяч тенге.";
приложение 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
пункты 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 882,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;