Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 401 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 66 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қантардағы № 401 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9707 болып тіркелген) шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 762,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25 219,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 541,3 мың теңге;
2) шығындар – 141 474,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 712,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 712,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 712,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 390,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 844,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 546,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 851,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 461,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 461,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 461,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 8 января 2021 года № 401 "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19 ноября 2021 года № 66
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 401 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9707) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 762,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25 219,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1,8 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110 541,3 тысяч тенге;
2) затраты – 141 474,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 712,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 712,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 712,2 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 390,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 844,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 546,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 851,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 461,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 461,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 461,6 тысяч тенге.";

трансферттер түсімі бойынша – 12 695,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 991,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 297,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 297,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 297,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 34-қосымшасы осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы С. Краснянская
Мәслихаттың

поступлениям трансфертов – 12 695,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 991,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 297,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 297,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 297,0 тысяч тенге.";
приложение 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющая обязанности секретаря Сарыкольского районного маслихата С. Краснянская
Приложение 1
к решению маслихата