Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 тамыздағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, 71-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Белинский ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, "Рио Тинто Эксплорэйшн Казахстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін Белинский ауылдык округінің жерінде орналасқан, жалпы аланы 1472,0359 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 6 августа 2021 года № 4
В соответствии со статьями 19, 69, пунктом 2 статьи 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Рио Тинто Эксплорэйшн Казахстан" публичный сервитут для проведения операций по разведке полезных ископаемых на земельные участки, общей площадью 1472,0359 гектар, расположенные на территории Белинского сельского округа, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Белинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Н. Кошеров
Белинский ауылдық округі әкімінің

1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кошеров Н.
Приложение
к решению акима
Белинского сельского округа