Мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 487 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 57 шешімі
Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 487 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9708 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38536,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3920,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 64,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34552,7 мың теңге;
2) шығындар – 41131,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2595,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2595,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17295,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1210,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16069,0 мың теңге;
2) шығындар – 18319,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1024,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1024,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 8 января 2021 года № 487 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 октября 2021 года № 57
Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 487 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9708) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38536,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3920,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34552,7 тысячи тенге;
2) затраты – 41131,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2595,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2595,1 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17295,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1210,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16069,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18319,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1024,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1024,4 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 140766,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 49881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 90875,2 мың теңге;
2) шығындар – 141996,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1230,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1230,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 27-1-тармақпен толықтырылсын:
"27-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен 38171,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округіне – 5739,7 мың теңге;
Вишневый ауылдық округіне – 2565,0 мың теңге;
Воронеж ауылдық округіне – 4032,0 мың теңге;
Камышин ауылдық округіне – 4763,4 мың теңге;
Қоржынкөл ауылдық округіне – 1300,0 мың теңге;
Қосарал ауылдық округіне – 3283,0 мың теңге;
Костряков ауылдық округіне – 3937,0 мың теңге;
Ленин ауылдық округіне – 2327,7 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне – 4022,0 мың теңге;
Пешков ауылдық округіне – 2976,2 мың теңге;
Федоров ауылдық округіне – 409,1 мың теңге;
Новошумный ауылына – 2816,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Резник
Федоров аудандық мәслихатының

1) доходы – 140766,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 49881,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 90875,2 тысячи тенге;
2) затраты – 141996,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1230,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1230,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 27-1 следующего содержания:
"27-1. Учесть, что из районного бюджета на 2021 год выделены целевые текущие трансферты в сумме 38171,4 тысячи тенге, в том числе:
Банновскому сельскому округу – 5739,7 тысячи тенге;
Вишневому сельскому округу – 2565,0 тысяч тенге;
Воронежскому сельскому округу – 4032,0 тысяч тенге;
Камышинскому сельскому округу – 4763,4 тысячи тенге;
Коржинкольскому сельскому округу – 1300,0 тысяч тенге;
Косаральскому сельскому округу – 3283,0 тысяч тенге;
Костряковскому сельскому округу – 3937,0 тысяч тенге;
Ленинскому сельскому округу – 2327,7 тысячи тенге;
Первомайскому сельскому округу – 4022,0 тысячи тенге;
Пешковскому сельскому округу – 2976,2 тысячи тенге;
Федоровскому сельскому округу – 409,1 тысячи тенге;
селу Новошумное – 2816,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата А. Резник
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата