"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 60 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 35 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 60 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағының 158) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"осы бұйрыққа 158-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының төтенше жағдайлар департаменті Меңдіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі туралы ереже;";
көрсетілген бұйрыққа 45-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 020500, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 35 А.";
көрсетілген бұйрыққа 46-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 020600, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылдық округі, Егіндікөл ауылы, Школьная көшесі, ғимарат 13.";
көрсетілген бұйрыққа 50-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 021000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Жақсы ауданы, Жақсы ауылы, Абай көшесі, 28.";
көрсетілген бұйрыққа 52-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 021200, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Лол шағын ауданы, 3.";
көрсетілген бұйрыққа 89-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 060103, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Жылыой ауданы, Құлсары қаласы, Тоқсанбай Құлтумиев көшесі, үй №2.";
көрсетілген бұйрыққа 92-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 060500, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Миялы ауылдық округі, Миялы ауылы, Әліби Жангелдин көшесі, ғимарат 1.";
көрсетілген бұйрыққа 93-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 060400, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, Құрманғазы ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, Майра Қабдолқызы көшесі, үй 155.";

О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 60 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 26 февраля 2021 года № 35
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 60 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" следующие изменения:
подпункт 158 пункта 1 указанного приказа изложить в следующей редакции:
"158. Положение об Отделе по чрезвычайным ситуациям Мендыкаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан согласно приложению 158 к настоящему приказу;";
пункт 8 Приложения 45 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 020500, Республика Казахстан, Акмолинская область, Буландынский район, город Макинск, улица Шокана Уалиханова, 35 А.";
пункт 8 Приложения 46 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 020600, Республика Казахстан, Акмолинская область, Егиндыкольский район, Егиндыкольский сельский округ, село Егиндыколь, улица Школьная, здание 13.";
пункт 8 Приложения 50 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 021000, Республика Казахстан, Акмолинская область, Жаксынский район, село Жаксы, улица Абая, 28.";
пункт 8 Приложения 52 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 021200, Республика Казахстан, Акмолинская область, Зерендинский район, село Зеренда, микрорайон Лол, 3.";
пункт 8 Приложения 89 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 060103, Республика Казахстан, Атырауская область, Жылыойский район, город Кульсары, улица Тоқсанбай Құлтумиев, дом № 2.";
пункт 8 Приложения 92 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 060500, Республика Казахстан, Атырауская область, Кзылкогинский район, сельский округ Миялы, село Миялы, улица Әліби Жангелдин, здание 1.";
пункт 8 Приложения 93 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 060400, Республика Казахстан, Атырауская область, Курмангазинский район, сельский округ Құрманғазы, село Құрманғазы, улица Майра Қабдолкизы, дом 155.";

көрсетілген бұйрыққа 94-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 060600, Қазақстан Республикасы, Атырау облысы, Мақат ауданы, Мақат кенті, Мұнайшы газеті көшесі, құрылыс № 400.";
көрсетілген бұйрыққа 105-қосымшаның 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бөлімнің заңды мекенжайы: 071100, Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласы, Тәуелсіздік көшесі, ғимарат 1/6.";
көрсетілген бұйрыққа 158-қосымшада:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының төтенше жағдайлар департаменті Меңдіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі";
1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының төтенше жағдайлар департаменті Меңдіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі (бұдан әрі - Бөлім) Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің (бұдан әрі – Министрлігі) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Бөлімнің толық атауы – "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Қостанай облысының төтенше жағдайлар департаменті Меңдіқара ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.".
2. Ақмола, Атырау, Шығыс Қазақстан және Қостанай облыстарының төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары:
1) заңнамада белгіленген тәртіпте әділет органдарында көрсетілген Ережелерді қайта тіркеу бойынша шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Кадр саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.

пункт 8 Приложения 94 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 060600, Республика Казахстан, Атырауская область, Макатский район, поселок Макат, улица Мұнайшы газеті, строение № 400.";
пункт 8 Приложения 105 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Отдела: 071100, Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, город Курчатов, улица Тәуелсіздік, 1/6.";
в приложении 158 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Отдел по чрезвычайным ситуациям Мендыкаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отдел по чрезвычайным ситуациям Мендыкаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее – Отдел) является территориальным подразделением Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан (далее – Министерства), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства (далее – Департамент).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Отдела - республиканское государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Мендыкаринского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Костанайской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".".
2. Начальникам Департаментов по чрезвычайным ситуациям Акмолинской, Атырауской, Восточно-Казахстанской и Костанайской областей:
1) принять меры по перерегистрации Положений указанных районных подразделений в органах юстиции в установленном законодательством порядке;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего приказа.
3. Департаменту кадровой политики Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.

5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі генерал-майор
Ю. Ильин

5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
генерал-майор
Ю. Ильин