"Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 60 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 2 маусымдағы № 258 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 60 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 41-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 42-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 43-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 44-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 45-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 46-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 47-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 48-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";
көрсетілген бұйрыққа 49-қосымшаның 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Бөлім бастығын Министрліктің келісімі бойынша Департамент бастығы лауазымға тағайындайды және лауазымнан босатады.";

О внесении изменений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 60 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 2 июня 2021 года № 258
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № 60 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" следующие изменения:
пункт 17 приложения 41 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 42 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 43 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 44 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 45 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 46 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 47 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 48 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";
пункт 17 приложения 49 к указанному приказу изложить в следующей редакции:
"17. Начальник Отдела назначается на должность и освобождается от должности начальником Департамента по согласованию с Министерством.";

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар министрі генерал-майор
Ю. Ильин

2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан генерал-майор
Ю. Ильин