Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Павлодар қаласы Мойылды ауылының жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 12 қазандағы № 1591/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Занының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде Павлодар қаласы Мойылды ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына қайшы келмейді.
3. Осы қаулыны іске асыру үшін қаржылық шығындар қажет етілмейді.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Х. А. Хабылбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалаының әкімі А. Байханов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2021 жылғы "12" октября
№ 1591/6 қаулысына
қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеу-қарау негізінде Павлодар қаласы Мойылды ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер

Об утверждении схемы пастбищеоборотов села Мойылды города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 октября 2021 года № 1591/6
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов села Мойылды города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление не противоречит действующему законодательству Республики Казахстан.
3. Финансовые затраты для реализации настоящего постановления не требуются.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Хабылбекова Х. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "12" октября 2021 года
№ 1591/6
Схема пастбищеоборотов села Мойылды города Павлодара на основании геоботанического обследования пастбищ
Условные обозначения: