Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 491/63 "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 71/11 шешімі
Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 491/63 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7163 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 638 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 99 757 мың теңге;
2) шығындар – 119 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 660 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 660 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 113 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 82 360 мың теңге;
2) шығындар – 94 118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 005 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 30 декабря 2020 года № 491/63 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11 ноября 2021 года № 71/11
Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастузана 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 491/63 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7163) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 99 757 тысяч тенге;
2) затраты – 119 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 660 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 660 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 82 360 тысяч тенге;
2) затраты – 94 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 005 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 953 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 921 мың теңге;
2) шығындар – 43 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742 мың теңге";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 39 623 мың теңге;
2) шығындар – 43 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000 мың теңге";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 945 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 46 909 мың теңге;
2) шығындар – 52 530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 953 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 921 тысяча тенге;
2) затраты – 43 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -742 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39 623 тысячи тенге;
2) затраты – 43 081 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 945 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 46 909 тысяч тенге;
2) затраты – 52 530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;

12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2021 жылғы "11" қарашадағы
№ 71/11 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының

12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
крешению к решению
Экибастузского
городского маслихата
от "11" ноября 2021 года
№ 71/11
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

4 031
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
632
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
223
1.4
Бәйет ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
7 295
1
2
3
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 396
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
Байет ауылдық округінің Байет ауылындағы көшені жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге
1 182
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
440
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
223
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
10 561
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 064
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
5 000
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
654
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
13 948
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 664
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
1 400
әкім аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуге
915
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
915
сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
6 000
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
9 401
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
2 908
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылын сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
5 650
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
6 739
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 143
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 265
қызметтік автокөлікті ағымдағы жөндеу жүргізуге
600
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
1 000
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
511
зираттарын орналастыру және күтіп ұстау бойынша жерге орналастыру жобасын дайындауға
220
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
28 543
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 263
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылында қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеуге
1 900
Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар, Көксиыр ауылдарында жасанды жабыны бар ойын алаңдарын абаттандыруға

4 031
на приобретение лицензионных программных обеспечений
632
на оплату труда государственных служащих
223
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу, в том числе:
7 295
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 396
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на текущий ремонт уличного освещения села Байет Байетского сельского округа
1 182
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
440
на оплату труда государственных служащих
223
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу, в том числе:
10 561
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 064
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 000
на оплату труда государственных служащих
654
1.6
Бюджету Кояндинскому сельскому округу, в том числе:
13 948
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 664
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 400
на текущий ремонт здания аппарата акима
915
на оплату труда государственных служащих
915
на обеспечение водоснабжением
6 000
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу, в том числе:
9 401
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
2 908
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на обеспечение водоснабжением села Сарыкамыс Сарыкамыского сельского округа
5 650
1.8
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу, в том числе:
6 739
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 143
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 265
на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта
600
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000
на оплату труда государственных служащих
511
1
2
3
на изготовление землеустроительного проекта для размещения и обслуживания кладбищ
220
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу, в том числе:
28 543
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 263
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на текущий ремонт служебного жилья в селе Тортуй Экибастузского сельского округа
1 900
на благоустройство игровых площадок с искусственным покрытием в селах Мынтомар, Коксиыр Экибастузского сельского округа