Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 343/73 "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 56/12 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 343/73 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7161 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 320482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 17708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 648 мың теңге;
трансферттер түсімі - 302126 мың теңге;
2) шығындар - 325676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5194 мың теңге.";
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 130582 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2658 мың теңге;
трансферттер түсімі - 127924 мың теңге;
2) шығындар - 131783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1201 мың теңге.";
3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43074 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2929 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40145 мың теңге;
2) шығындар - 43705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 631 мың теңге.";
4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 343/73 "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26 ноября 2021 года № 56/12
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 343/73 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7161) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 320482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 17708 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 648 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 302126 тысяч тенге;
2) затраты – 325676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5194 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 130582 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2658 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 127924 тысяч тенге;
2) затраты – 131783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1201 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43074 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2929 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40145 тысяч тенге;
2) затраты - 43705 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 631 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер - 42249 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1080 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41169 мың теңге;
2) шығындар - 42661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 412 мың теңге.";
5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47124 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 71 мың теңге;
трансферттер түсімі - 43774 мың теңге;
2) шығындар - 48646 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1522 мың теңге.";
6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43426 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 133 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41414 мың теңге;
2) шығындар - 44167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 741 мың теңге.";
7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 52711 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1949 мың теңге;
трансферттер түсімі - 50762 мың теңге;
2) шығындар - 53181 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 470 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1) доходы – 42249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1080 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 41169 тысяч тенге;
2) затраты - 42661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 412 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 47124 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3279 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 71 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43774 тысяч тенге;
2) затраты - 48646 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1522 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1879 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 133 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41414 тысяч тенге;
2) затраты - 44167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 741 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52711 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1949 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50762 тысяч тенге;
2) затраты - 53181 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 470 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.