Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналғанЖелезин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 516/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 91/7 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 516/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7178 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 814 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 856 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 792мың теңге;
2) шығындар – 33 410мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 596 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 596 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31388 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28824 мың теңге;
2) шығындар – 31913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 525 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160395 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158 037мың теңге;
2) шығындар – 161 605мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 210 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 516/6 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2021 года № 91/7
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2021 - 2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 516/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7178) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 792 тысячи тенге;
2) затраты – 33410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 596 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31388 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 454 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28824 тысячи тенге;
2) затраты – 31913 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 160395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158037 тысяч тенге;
2) затраты – 161605 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 210 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 98210 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 520 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 757 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 744мың теңге;
2) шығындар – 98 843мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 633 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 633 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29951 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 75 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 158мың теңге;
2) шығындар – 30 535мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 584 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213393 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 191 572мың теңге;
2) шығындар – 217 765мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 4 372 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 986мың теңге;
2) шығындар – 45 531мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 616 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 616 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Лесное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 98210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 757 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94744 тысячи тенге;
2) затраты – 98843 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 633 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 633 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29951 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 75 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28158 тысяч тенге;
2) затраты – 30535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 584 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 584 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 213393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21631 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 191 572 тысячи тенге;
2) затраты – 217765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 372 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 372 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 882 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 52 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 40 986тысяч тенге;
2) затраты – 45531 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 616 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 616 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 51 832 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 246мың теңге;
2) шығындар – 52 851мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 019 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021 - 2023 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186704 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттертүсімі –183 500мың теңге;
2) шығындар – 187 885мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) –1 181 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 354 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113 338мың теңге;
2) шығындар – 115 493мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 634 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 634 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Озерное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –30892 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 506 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 173 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 182мың теңге;
2) шығындар – 32 385мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 493 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 51832 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 246 тысяч тенге;
2) затраты – 52 851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1019 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –186704 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3094 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 183 500тысяч тенге;
2) затраты – 187 885 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 181 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 181 тысяча тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 114859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 167 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 354 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 113 338 тысяч тенге;
2) затраты – 115493 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 634 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 634 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 506 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 173 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 30 182тысячи тенге;
2) затраты – 32385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 493 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 56206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51586мың теңге;
2) шығындар – 58 371 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 165 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 2 165 мың теңге.".

1) доходы – 56206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 539 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 51 586тысяч тенге;
2) затраты – 58371 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 165 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 165 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
6 желтоқсандағы
№ 91/7 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
30 желтоқсандағы

2. . Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 6 декабря 2021 года
№ 91/7
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 30 декабря 2020 года