6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 046 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 134 мың теңге;
2) шығындар – 33 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 213 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 213 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 599 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 250 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 311 мың теңге;
2) шығындар – 134 027 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 769 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 046 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
трансферттер түсімі – 67 633 мың теңге;
2) шығындар – 69 316 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 547мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 130 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 741 мың теңге;
2) шығындар – 33 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 831 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 29 134 тысячи тенге;
2) затраты – 33 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 213 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 213 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 599 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 250 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 311тысяч тенге;
2) затраты – 134 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 769 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 046 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 67 633 тысячи тенге;
2) затраты – 69 316 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 133 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 31 741 тысяча тенге;
2) затраты – 33 543 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 413 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 - 2023 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 912 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 804 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 010 мың теңге;
2) шығындар – 38 691 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 - 2023 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 785 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 294 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 911 мың теңге;
2) шығындар – 94 624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 839 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 839 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 - 2023 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 907 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 681 мың теңге;
2) шығындар – 169 980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 073 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 073 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2021 - 2023 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 055 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 827 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 804 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 010 тысяч тенге;
2) затраты – 38 691тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 294 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 911 тысяч тенге;
2) затраты – 94 624тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2839 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 839 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 126 681 тысяча тенге;
2) затраты – 169 980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 073 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 073 тысячи тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
"1) доходы – 176 055тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 827 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 173 161 мың теңге;
2) шығындар – 177 462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 407 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2021 жылға арналған Тереңкөл аудандық бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде көзделсін:
401 730 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
54 552 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды жүргізуге;
1 360 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен архив мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
30 401 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
38 819 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге бонустар төлеуге;
86 363 мың теңге– елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
8 467 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
13 579 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге;
1 050 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жалақысына.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления трансфертов – 173 161 тысяча тенге;
2) затраты – 177 462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 407 тысяч тенге.";
пункт 16 указанного решения изложить в новой редакции:
"16. Предусмотреть в бюджете района Тереңкөл на 2021 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
401 730 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
54 552 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
1 360 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
30 401 тысяча тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
38 819 тысяч тенге – на выплату бонусов административных государственных служащих;
86 363 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов улиц населенных пунктов;
8 467 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
13 579 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа;
1 050 тысяч тенге – на заработную плату административным государственным служащим.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11 к настоящему решению.