2022 - 2024 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/101 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Шақат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 969 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 229 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 726 мың теңге;
трансферттер түсімі – 167 729 мың теңге;
2) шығындар –173 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О бюджете Шакатского сельского округа на 2022 - 2024 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 19/101.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шакатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 969 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 229 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –726 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 167 729 тысяч тенге;
2) затраты–173 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 633 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 633 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 22.09.2022 № 28/164 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шақат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2022 жылға арналған субвенция көлемі 42 168 мың теңгеде ескерілсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 633 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 633 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22.09.2022 № 28/164 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Шакатского сельского округа на 2022 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета – 42 168 тысяч тенге.