Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" № 342/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қазандағы № 53/8 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 342/68 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7156 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 194 мың теңге;
2) шығындар – 104 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 604 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 260 765 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
трансферттер түсімі – 256 031 мың теңге;
2) шығындар – 262 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 680 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 191 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 473 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 718 мың теңге;
2) шығындар – 50 780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 589 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 342/68 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 - 2023 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 6 октября 2021 года № 53/8. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 - 2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 342/68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7156) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 194 тысяч тенге;
2) затраты – 104 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 604 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 260 765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 256 031 тысяч тенге;
2) затраты – 262 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 680 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 473 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 718 тысяч тенге;
2) затраты – 50 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 589 тысяч тенге.";

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 374 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 374 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 374 тысяч тенге.";
7) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата