2022 - 2024 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 69/12 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 171 048 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 168 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 134 мың теңге;
2) шығындар – 173 136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 088 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 902 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 348 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 253 мың теңге;
2) шығындар – 49 837 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 935 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 173 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 493 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 056 мың теңге;
2) шығындар – 62 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2022 - 2024 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 69/12.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 171 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 168 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 134 тысяч тенге;
2) затраты – 173 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 088 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 348 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 253 тысяч тенге;
2) затраты – 49 837 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 935 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 173 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 493 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 056 тысяч тенге;
2) затраты – 62 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 254 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 497 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 428 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 733 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 336 мың теңге;
2) шығындар – 47 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 603 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 275 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 921 мың теңге;
трансферттер түсімі – 243 568 мың теңге;
2) шығындар – 248 457 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -182 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 182 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 140 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 645 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 227 мың теңге;
2) шығындар – 45 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 778 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5) дефицит (профицит) бюджета – -254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 428 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 733 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 336 тысяч тенге;
2) затраты – 47 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -603 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 603 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 275 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 921 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 568 тысяч тенге;
2) затраты – 248 457 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -182 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 182 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 140 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 268 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 645 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 227 тысяч тенге;
2) затраты – 45 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 778 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).

7. 2022-2024 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 312 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 471 мың теңге;
2) шығындар – 48 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 542 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 151/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2022 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 271 865 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, соның ішінде:
Успен – 61 465 мың теңге;
Равнополь – 35 754 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно 7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 312 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 471 тысяч тенге;
2) затраты – 48 854 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 542 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 23.12.2022 № 151/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 271 865 тысяч тенге, в том числе:
Успенский – 61 465 тысяч тенге;
Равнопольский – 35 754 тысяч тенге;