Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 66-15 "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қарашадағы № 11-5 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 66-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6984 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67726,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 234 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58710,6 мың теңге;
2) шығындар – 68868,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 142,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 142,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 142,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А. Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 6 января 2021 года № 66-15 "Об утверждении бюджета Ленинградского сельского округа Акжарского района на 2021-2023 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2021 года № 11-5
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ленинградского сельского округа Акжарского районана 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 66-15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6984) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ленинградского сельского округа Акжарского района на 2021-2023 годы согласно приложения 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 67726,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8782 тысяч тенге;
неналоговые поступления –234тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступление трансфертов –58710,6 тысяч тенге;
2) затраты –68868,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 142,1тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 142,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 142,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Акжарского районного маслихата А. Хоршат
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области