Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/177 "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар мен көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 7 қазандағы № 11/99 шешімі. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 8-94 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 19.09.2023 № 8-94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/177 "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар мен көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2728 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 7 қазандағы
№ 11/99 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 29/177 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Заречный ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар мен көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
р/с
Елді мекеннің атауы
Өкілдердің (адамдардың) саны
1.
Чириковка ауылының тұрғындары үшін көшелер шегінде:
Набережная
Букетная
Береговая
Уәлиханов
Полевая
Новая
Коваленко
Парковая
С.Мұқанов
Молодежная
Дружба
Цветочная
Степная
Пушкин
Спортивная
Әуезов
Трудовая
Рабочая
18
4
3
8
2
3
1
2
9
12
3
2
2
2
2
2
1
1
2.
Алқа ауылының тұрғындары үшін
5
3.
Гурьяновка ауылының тұрғындары үшін
1
4.
Қара-Ағаш ауылының тұрғындары үшін
21
5.
Луговое ауылының тұрғындары үшін
5

О внесении изменения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 29/177 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел и улиц для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2021 года № 11/99. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19 сентября 2023 года № 8-94
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо Казахстанской области от 19.09.2023 № 8-94 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел и улиц для участия в сходе местного сообщества Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области" от 27 марта 2014 года № 29/177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2728) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 7 октября 2021 года
№ 11/99
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 27 марта 2014 года
№ 29/177
Количественный состав представителей жителей сел и улиц Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области для участия в сходе местного сообщества
п/п
Наименование
населенного пункта
Количество представителей (человек)
1.
Для жителей села Чириковка в разрезе улиц:
Набережная
Букетная
Береговая
Валиханова
Полевая
Новая
Коваленко
Парковая
С. Муканова
Молодежная
Дружбы
Цветочная
Степная
Пушкина
Спортивная
Ауэзова
Трудовая
Рабочая
18
4
3
8
2
3
1
2
9
12
3
2
2
2
2
2
1
1
2.
Для жителей села Алка
5
3.
Для жителей села Гурьяновка
1
4.
Для жителей села Кара-Агаш
21
5.
Для жителей села Луговое
5