Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/388 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 13/112 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/388 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7016 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 154 125,3 мың теңге:
салықтық түсімдер- 1 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 152 936,3 мың теңге;
2) шығындар - 154 493,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер мемлекет - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 367,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 367,9 мың теңге:
қарыздар түсімі- 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 367,9 мың теңге.";
1-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1-2. 2021 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне;
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/388 "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 13/112
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/388 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7016) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 154 125,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1189 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 152 936,3 тысяч тенге;
2) затраты - 154 493,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 367,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 367,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 367,9 тысяч тенге.";
пункт 1-2 изложить в новой редакции:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское;
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жолдарды ағымдағы күтіп ұстауға;
ауылдық округтің ауылдарындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға;
Амангелді ауылдық округі әкімі аппаратының ағымдағы шығындарына;
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне ("Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде);
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын мазмұны:
"4-1. Амангелді ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Амангелді ауылындағы жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуіне ("Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде).
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

"4. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на текущее содержание дорог;
на ликвидацию несанкционированных свалок в селах сельского округа;
на текущие расходы аппарата акима Амангельдинского сельского округа;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское (в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі");
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа объемы целевых текущих трансфертов выделенных из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селе Амангельдинское (в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі").
Распределение указанных целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области