Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/401 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 13/123 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/401 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7015 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 361 796 мың теңге:
салықтық түсімдер - 19 309 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 342 487 мың теңге;
2) шығындар - 361 975 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 179 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 179 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 179 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Явленка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
Явленка ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуіне;
Явленка ауылының ауылішілік жолдарын жөндеуге;
Явленка ауылының ауылішілік жолдарын орташа жөндеуіне;
Явленка ауылының ауылішілік жолдарын орташа жөндеуіне ("Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде);
жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлемін арттыруға.
Облыстық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/401 "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2021 года № 13/123
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/401 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7015) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 361 796 тысяч тенге:
налоговые поступления - 19 309 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 342 487 тысяч тенге;
2) затраты - 361 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовым активам - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 179 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 179 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 179 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета, в том числе:
на текущий ремонт уличного освещения села Явленка;
на текущий ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Явленка (в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі");
на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2021 жылға арналған Явленка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, соның ішінде:
жолдарды ағымдағы күтіп ұстауға;
Явленка ауылын абаттандыруға;
ауылдық округ ауылдарындағы рұқсат етілмеген қоқыс үйінділерін жоюға;
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде Явленка ауылын абаттандыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға;
Явленка ауылына 10 бейнебақылау камерасын орнату үшін бір жолғы төлеміне;
бейнебақылау камералары үшін абоненттік төлемді төлеуге;
Явленка ауылында жерге орналастыру жобаларын әзірлеуге, шекара белгілеуге, мал жаюға арналған жер телімдеріне;
қоныс аударушылар үшін салынған үйлерге дуалдар (қоршаулар) дайындауға;
ауданның жергілікті атқарушы органының резерві есебінен шұғыл іс-шаралар өткізуге;
сумен жабдықтау жүйесін ағымдағы жөндеуге;
Явленка ауылының жолдарын жөндеу бойынша материалдар мен жұмыстардың сапасына сараптама қызметін көрсетуге;
ағымдағы шығындарға.
Аудандық бюджеттен аталған нысаналы трансферттерді бөлу "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының хатшысы А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

"6. Предусмотреть в бюджете Явленского сельского округа на 2021 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
текущее содержание дорог;
на благоустройство села Явленка;
на ликвидацию несанкционированных свалок в селах сельского округа;
на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства села Явленка в рамках реализации Государственной программы развития регионов до 2025 года;
на единовременную оплату за установку 10 камер видео наблюдения села Явленка;
на оплату абонентской платы за камеры видеонаблюдения;
на разработку землеустроительных проектов, установление границ, земельных участков для выпаса скота в селе Явленка;
на изготовление заборов (ограждений) к построенным домам для переселенцев;
на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа района на неотложные мероприятия;
на текущий ремонт системы водоснабжения;
на оказание услуг экспертизы качества работ и материалов по ремонту дорог села Явленка;
на текущие расходы.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области