Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/11 "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 9/7 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 58/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7043 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 12, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 459,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 436,8 мың теңге;
2) шығындар – 53 869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -409,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 409,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 409,2 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Жамбыл ауылындағы көшелерді жарықтандыруға;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылындағы көше жарығы тіректеріне орнатылған жарықдиодты консольдер дайындауға;
3) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Есперлі ауылындағы Республика көшесінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
4) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Қараағаш ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге (сыртқы электрмен жабдықтау желілері);
5) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің жалақысын көтеруге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 58/11 "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2021 года № 9/7
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 58/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7043) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 459,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 436,8 тысяч тенге;
2) затраты – 53 869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -409,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 409,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 409,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) на освещение улиц в селе Жамбыл Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
2) на изготовление светодиодных консолей с установкой на опоры уличного освещения в селе Жамбыл Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
3) на текущий ремонт уличного освещения улицы Республики села Есперлы Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
4) на текущий ремонт уличного освещения в селе Караагаш Жамбылского района Северо-Казахстанской области (внешние сети электроснабжения);
5) на повышение заработной платы государственных служащих местных исполнительных органов.";
пункт 7 дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:

"6) бейнебақылау жүйелерін орнату бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге;
7) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының хатшысы Л. Топорова
2021 жылғы 8 желтоқсандағы
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының

"6) на оплату услуг по установке систем видеонаблюдения;
7) на содержание аппарата акима Жамбылского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Жамбылского района Л.Топорова
Приложение
к решению маслихата
Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 8 декабря 2021 года