"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 431 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 74 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің 2021- 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6960 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33920 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29410 мың теңге;
2) шығындар – 34514,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -594,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 594,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 594,9 мың теңге.";
4- тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Донецк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізуге 2000 мың теңге сомасында, Краснокиевка ауылында ұңғыма бұрғылауға 5052 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған Донецк ауылдық округінің бюджет шығыстары 2021 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2020 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) республикалық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару есебінен көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 431 "Об утверждении бюджета Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17 августа 2021 года № 74
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 431 "Об утверждении бюджета Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6960) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 33920 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4510 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 29410 тысяч тенге;
2) затраты - 34514,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 594,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 594,9 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 594,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Донецкого сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Донецкого сельского округа на проведение комплекса мероприятий по обеспечению санитарии населенных пунктов в сумме 2000 тысяч тенге, на бурение скважины в селе Краснокиевка в сумме 5052 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть расходы бюджета Донецкого сельского округа на 2021 год за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2021 года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2020 году целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.";