"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 443 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 77 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қантардағы № 443 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6918 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 337920 мың теңге:
салықтық түсімдер - 10001 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 327919 мың теңге;
2) шығындар – 346136,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -8216,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8216,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8216,4 мың теңге.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Чкалов ауылдық округінің бюджетіне жолдарды орташа жөндеуге 27404 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Чкалов ауылдық округінің бюджетіне Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің Чкалово ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге 246636 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
5-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Чкалов ауылдық округінің бюджетіне жолдарды орташа жөндеуге 5679 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года № 443 "Об утверждении бюджета Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 17 августа 2021 года № 77
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы" от 8 января 2021 года № 443 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6918) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 337920 тысяч тенге:
налоговые поступления - 10001 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 327919 тысяч тенге;
2) затраты – 346136,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8216,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –8216,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8216,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Чкаловского сельского округа на средний ремонт дорог в сумме 27404 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Чкаловского сельского округа в сумме 246636 тысяч тенге на средний ремонт внутре-поселковых дорог в селе Чкалово Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Чкаловского сельского округа на средний ремонт дорог в сумме 5679 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған Чкалов ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының хатшысы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 17 тамыздағы
№ 77 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 443 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Чкаловского сельского округа на 2021 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 17 августа 2021 года № 77
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 января 2021 года № 443
Бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2021 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс