Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 6-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 2-8 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 6-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7035 болып тіркелді) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысыУәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 527 096,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 44 413 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 482583,1 мың теңге;
2) шығындар – 536 072,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операцияларбойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 976,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 976,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 976,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетте Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт ескерілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021жылға арналған ауылдық бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Кішкенекөл ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Кішкенекөл ауылындағы аудандық мәдениет үйіне қарасты саябақ аумағын абаттандыруға;
3) Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;

О внесении изменений и дополнения в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 6-66 с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 22 июля 2021 года № 2-8 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 6-66 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7035) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 527 096,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 413 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 482583,1 тысяч тенге;
2) затраты – 536 072,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 976,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 8 976,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 976,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1.Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстанна средний ремонт дорог в селе Кишкенеколь.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7.Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения в селе Кишкенеколь;
2) на благоустройство территории парка, прилегающего к районному Дому культуры в селе Кишкенеколь;
3) на средний ремонт дорог в селе Кишкенеколь.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;

3) Кішкенекөл ауылындағы тұрғын үйлерді сумен жабдықтау жүйесіне қосуға;
4) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 22 шілдедегі
№2-8 с шешіміне
қосымша
Уәлиханов аудандық
мәслихатының

3) на подключение жилых домов к системе водоснабжения в селе Кишкенеколь;
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение
к решению Уалихановского
районного маслихата
от 22 июля 2021 года
№ 2-8 с
Приложение 1
к решению Уалихановского
районного маслихата